Mamy to. Zrzeszeni 2:1 Zamek T.

W meczu szóstej kolejki wałbrzyskiej B-klasy Zrzeszeni odnieśli pierwsze zwycięstwo. Biało-zieloni przed własną publicznością pokonali Zamek Trzebieszowice 2:1. Na listę strzelców wpisali się Kraj i Palij.

Od pierwszych minut spotkania Zrzeszeni toczyli wyrównany bój z przyjezdnymi. Co prawda obie ekipy przed tym starciem miały taka samą liczbę punktów na swoim koncie, to jednak goście z Trzebieszowic byli faworytem.

W 20. minucie kapitalnym uderzeniem popisał się Krystian Kraj, który dał biało-zielonym prowadzenie. Goście próbowali odpowiedzieć, ale kolejne słowo należało do Zrzeszonych. W 27. minucie na listę strzelców wpisał się Palij. Nasi zawodnicy grali odważnie. Nie ograniczali się tylko do przysłowiowej "lagi" w przód, ale próbowali grać piłką i to im wychodziło.

Niestety, goście jeszcze przed przerwą zdołali złapać kontakt. W 40. minucie rzut karny, po faulu Jacka Muły wykorzystał Wojtaszek.

Zrzeszeni po 45. minutach powinni prowadzić różnicą dwóch bramek, ale w ostatniej akcji pierwszej części do pustej bramki z najbliższej odległości nie trafił Raczak.

Po zmianie stron wynik już się nie zmienił. Próbowali jedni, próbowali drudzy, ale trzy punkty ostatecznie zostały w Niwie. Miejmy nadzieję, że na tym się nie skończy.

Już za tydzień biało-zieloni jadą do Bierkowic na mecz z miejscowym LKS-em.

Zrzeszeni N-W-CH Niwa - Zamek Trzebieszowice 2:1 (2:1)